
1 202 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшеу шегі 30561 мм болатын 300 металл сызғыш бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.027 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4606800025180 |