
481 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшеу шегі 300 мм болатын Спарта 305065 металл өлшеуіш таяқшасы бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.054 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 307 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996108018 |