
517 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшеу шегі 150 мм болатын 30560 металл өлшегіш сызғыш бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.021 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4606800025173 |