
227 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшеу шегі 150 мм болатын Спарта 305045 металл өлшеуіш таяқшасы бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 28 мм |
| Штрих-код | 4044996065458 |