
6 924 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшеу шегі 1000 мм болатын 30563 металл өлшегіш сызғыш бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.324 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1035 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4606800023124 |