
2 135 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшеу шегі 1000 мм болатын Спарта 305105 металл өлшеуіш таяқшасы бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 1 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 136 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 84 мм |
| Штрих-код | 4044996107967 |