

94 159 ₸
Sibrtech 97879 топсалы алюминий баспалдақтары бірнеше жұмыс орындарында теңшеуге болатын 4 сатылы 2 секциядан және 5 сатылы 2 секциядан тұрады. Ол ұзартқыш баспалдақ, екі жақты баспалдақ және платформа ретінде пайдаланылуы мүмкін. Тұрмыста да, шағын құрылыстарда да, гаражда да, дүкендерде де пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 13.5 кг |
| Штрих-код | 4606800053305 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1440 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 270 мм |
| Қаптамадағы ені | 340 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1500 х 340 х 280 мм |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Жұмыс биіктігі | 5.7 м |
| Сатылар саны | 18 |
| Материал | алюминий қорытпасы |