
86 714 ₸
Sibrtech 97882 топсалы алюминий баспалдақтары бірнеше жұмыс орындарында теңшеуге болатын 4 сатылы 4 секциядан тұрады. Ол ұзартқыш баспалдақ, екі жақты баспалдақ және платформа ретінде пайдаланылуы мүмкін. Тұрмыста да, шағын құрылыстарда да, гаражда да, дүкендерде де пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Алюминий |
| Секциялар саны | 4 |
| Қадамдар саны | 4 д. (дана) |
| Баспалдақ түрі | Трансформатор (әмбебап) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 12 келі |
| Штрих-код | 4606800053282 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1220 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 270 мм |
| Қаптамадағы ені | 340 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1220 х 340 х 280 мм |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Жұмыс биіктігі | 5.15 м |
| Сатылар саны | 16 |