
78 193 ₸
Sibrtech 97881 топсалы алюминий баспалдақтары 3 сатылы 4 секциядан тұрады, оларды бірнеше жұмыс орындарында реттеуге болады. Ол ұзартқыш баспалдақ, екі жақты баспалдақ және платформа ретінде пайдаланылуы мүмкін. Тұрмыста да, шағын құрылыстарда да, гаражда да, дүкендерде де пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Алюминий |
| Секциялар саны | 4 |
| Қадамдар саны | 3 д. (дана) |
| Баспалдақ түрі | Трансформатор (әмбебап) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 10.5 кг |
| Штрих-код | 4606800053275 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 930 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 270 мм |
| Қаптамадағы ені | 340 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 940 х 340 х 280 мм |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Жұмыс биіктігі | 3.9 м |
| Сатылар саны | 12 |