
3 770 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Абразивті таспа Matrix Р80 арт. 74260 100 х 610 мм өлшемді ауыстырылатын элементтері бар таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ағаш және металл беттерін бастапқы өңдеуге, лакты, бояуды, тотты, қылшықтарды және т.б. кетіруге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.682 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 253 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 80 |
| Ені | 100 мм |
| Қаптамадағы ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996016085 |