
2 126 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Матрицалық абразивті таспа P60 Art. 74210 ауыстырылатын элементтердің өлшемі 75 x 457 мм болатын таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ағаш және металл беттерін тегістеу, лак, бояу, тот, қылшықтарды және т.б. тазарту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.467 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 75 мм |
| Ұзындығы | 457 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 60 |
| Ені | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996015668 |