
1 078 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Абразивті таспа Matrix Р60 арт. 74282 өлшемі ауыстырылатын элементтері 75 х 533 мм таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ағаш және металл беттерін тегістеу, лак, бояу, тот, қылшықтарды және т.б. тазарту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Ұзындығы | 533 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 60 |
| Ені | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 77 мм |
| Штрих-код | 4044996030005 |