
2 577 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Абразивті таспа Matrix Р40 арт. 74225 ауыстырылатын элементтердің өлшемі 75 х 533 мм болатын таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ағаш және металл беттерін тегістеу, лак, бояу, тот, қылшықтарды және т.б. тазарту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.605 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 75 мм |
| Ұзындығы | 533 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 210 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 40 |
| Ені | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996015682 |