
1 587 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Абразивті таспа Matrix Р40 арт. 74287 өлшемі 100 х 610 мм ауыстырылатын элементтері бар таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ағаш және металл беттерін тегістеу, лак, бояу, тот, қылшықтарды және т.б. тазарту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.316 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 40 |
| Ені | 100 мм |
| Қаптамадағы ені | 102 мм |
| Штрих-код | 4044996030050 |