
840 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Матрицалық абразивті таспа P150 Art. 74280 ауыстырылатын элементтердің өлшемі 75 x 457 мм болатын таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ол ағаш және металл беттерін әрлеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 36 мм |
| Ұзындығы | 457 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 218 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 150 |
| Ені | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 77 мм |
| Штрих-код | 4044996029986 |