
2 132 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Матрицалық абразивті таспа P120 арт. 74219 ауыстырылатын элементтердің өлшемі 75 x 457 мм болатын таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ол ағаш және металл беттерін әрлеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 75 мм |
| Ұзындығы | 457 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 120 |
| Ені | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996015736 |