
1 489 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Абразивті таспа Matrix Р120 арт. 74291 өлшемі 100 х 610 мм ауыстырылатын элементтері бар таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ол ағаш және металл беттерін әрлеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 36 мм |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 120 |
| Ені | 100 мм |
| Қаптамадағы ені | 102 мм |
| Штрих-код | 4044996030098 |