
998 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Матрицалық абразивті таспа P120 арт. 74285 ауыстырылатын элементтердің өлшемі 75 x 533 мм болатын таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ол ағаш және металл беттерін әрлеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.143 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Ұзындығы | 533 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 120 |
| Ені | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996030036 |