
2 520 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Абразивті таспа Matrix Р100 арт. 74237 ауыстырылатын элементтердің өлшемі 75 х 533 мм болатын таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ағаш және металл беттерін әрлеуге, бояудың жұқа қабатын, тотты кетіруге, ұсақ саңылауларды кетіруге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.367 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 75 мм |
| Ұзындығы | 533 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 223 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 100 |
| Ені | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 91 мм |
| Штрих-код | 4044996015750 |