
3 770 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Шексіз абразивті таспа Matrix Р100 арт. 74265 өлшемі 100 х 610 мм ауыстырылатын элементтері бар таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ағаш және металл беттерін әрлеуге, бояудың жұқа қабатын, тотты кетіруге, ұсақ саңылауларды кетіруге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.667 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 258 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 100 |
| Ені | 100 мм |
| Қаптамадағы ені | 98 мм |
| Штрих-код | 4044996016092 |