
984 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Матрицалық абразивті таспа P100 Art. 74284 ауыстырылатын элементтердің өлшемі 75 x 533 мм болатын таспалы тегістеуіштерде қолданылады. Ағаш және металл беттерін әрлеуге, бояудың жұқа қабатын, тотты кетіруге, ұсақ саңылауларды кетіруге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.154 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 38 мм |
| Ұзындығы | 533 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 253 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 100 |
| Ені | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 77 мм |
| Штрих-код | 4044996030029 |