
205 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 46425, KUR 80 x 80 x 60 мм тең бүйірлі бекіту бұрышы ағаш элементтерді тік бұрыштарда біріктіру үшін қолданылады. Диаметрі 5 мм саңылаулар тиісті өлшемдегі бұрандалар мен өздігінен бұрап тұратын бұрандаларға арналған. Перфорацияланған бекіткіштер құрылыста, жиһаз және сәндік құрылымдарды құрастыруда қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.134 кг |
| Биіктігі | 60 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Ұзындығы | 80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 81 мм |
| Материал | болат |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Ені | 80 мм |
| Қаптамадағы ені | 58 мм |
| Штрих-код | 4606800040701 |
| Қамту | Мырыш |