
2 337 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
SDS PLUS Matrix 72492 шанағы өлшемі 32-140 мм болатын BIMETAL 72432-72499 тәждеріне арналған. Бұрғылау жұмыстарын жеңілдету үшін кәсіби және жеке шеберлерге пайдалы. Жұмыстың дәлдігі үшін бағыттаушы бұрғымен алдын ала тесік жасауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.267 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Шанақтың ұзындығы | 120 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | 30 мм-ден астам |
| Тәжді біріктіру | М16 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996022628 |