
1 272 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
SDS PLUS Matrix 72490 шанағы өлшемі 14-30 мм болатын BIMETAL 72414-72430 тәждеріне арналған. Бұрғылау жұмыстарын жеңілдету үшін кәсіби және жеке шеберлерге пайдалы. Жұмыстың дәлдігі үшін бағыттаушы бұрғымен алдын ала тесік жасауға болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 232 мм |
| Шанақтың ұзындығы | 80 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | 30 мм-ге дейін |
| Тәжді біріктіру | М16 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 103 мм |
| Штрих-код | 4044996022611 |