
1 675 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 72496 алтыбұрышты шанағы диаметрі 32-140 мм BIMETAL 72432-72499 желісінің тәждерімен бірге қолданылады. Бағыттаушы бұрғының көмегімен алдын ала бұрғылау жүзеге асырылады, соның арқасында жұмыстың дәлдігі артады. Шанақ жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да қашаулармен бұрғылау жұмыстарын жеңілдету үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.258 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 215 мм |
| Шанақтың ұзындығы | 120 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | 30 мм-ден астам |
| Тәжді біріктіру | М16 |
| Қаптамадағы ені | 103 мм |
| Штрих-код | 4044996022642 |