
1 188 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 72494 алтыбұрышты шанағы диаметрі 14-30 мм BIMETAL 72414-72430 желісінің тәждерімен бірге қолданылады. Бағыттаушы бұрғының көмегімен алдын ала бұрғылау жүзеге асырылады, соның арқасында жұмыстың дәлдігі артады. Шанақ жаңадан бастаған шеберлерге де, кәсіпқойларға да қашаулармен бұрғылау жұмыстарын жеңілдету үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 205 мм |
| Шанақтың ұзындығы | 80 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | 30 мм-ге дейін |
| Тәжді біріктіру | М16 |
| Қаптамадағы ені | 102 мм |
| Штрих-код | 4044996022635 |