
812 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 72862, 10 мм, карбидпен қапталған және 6 қырлы шанағы бар тәждерге арналған орталықтандырғыш бұрғы Matrix 72860 ұстағышына орнатылған. Бұрғы бұрғылау процесін жеңілдетеді және ұстағыш пен қашаудың жылжуын болдырмай, жұмыстың дәлдігін арттырады. Сондай-ақ, оның көмегімен бұрғы мен бұрауыштың патронында тәжі бар ұстағыш бекітіледі. Бұрғы сумен салқындатылатын жұмыстарға арналған, бұл оның қызмет ету мерзімін едәуір жақсартады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Өңдеу материалы | керамикалық плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Шанақтың түрі | алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996027951 |