
1 819 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 72860 ұстағыш сақиналы тәждерді бекіту үшін қолданылады. Ол әмбебап, себебі ол әртүрлі диаметрлі тәждерді бекітуге мүмкіндік береді: 33-43-53-63-67-73-83-103 мм. Құрылғы күнделікті өмірде жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге және құрылыс алаңындағы кәсіпқойларға пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996027944 |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өңдеу материалы | керамикалық плитка |