
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.53 кг |
| Штрих-код | 4044996143262 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 150 мм |
| Қаптамадағы ені | 300 мм |