
650 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Штрих-код | 4044996139807 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Қаптамадағы ені | 10 мм |
| Қолдану | Аспалы отырғызғыштарды жөндеуге арналған |
| Қаңқа материалы | болат |