
535 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 250 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Штрих-код | 4044996139791 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Қолдану | Аспалы отырғызғыштарды жөндеуге арналған |
| Қаңқа материалы | болат |