
990 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 30 см болатын Palisad 69041 коковитасынан жасалған жартылай шеңберлі лайнер сәндік өсімдіктерді отырғызуға арналған отырғызғышпен бірге қолданылады. Коковита гүлдердің сақталуына оңтайлы жағдай жасайды, өйткені қоректік заттарды сақтайды және топырақта ылғал мен оттегінің жеткілікті деңгейін сақтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Штрих-код | 4044996139784 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Қаптамадағы ені | 130 мм |
| Қолдану | Аспалы отырғызғыштарды жөндеуге арналған |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |