
900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 25 см болатын Palisad 69040 коковитасынан жасалған жартылай шеңберлі лайнер сәндік өсімдіктерді отырғызуға арналған отырғызғышпен бірге қолданылады. Коковита гүлдердің сақталуына оңтайлы жағдай жасайды, өйткені қоректік заттарды сақтайды және топырақта ылғал мен оттегінің жеткілікті деңгейін сақтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 250 мм |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Штрих-код | 4044996139777 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 250 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Қолдану | Аспалы отырғызғыштарды жөндеуге арналған |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |