
3 136 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Палисад 69023 жартылай шеңбер пішінді коковитадан жасалған астары бар аспалы жартылай шеңберлі отырғызғыш, диаметрі 35 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерді отырғызу үшін қолданылады. Бұл үйге немесе бақшаға әдемі безендіру болады. Көгалдандырушы үй ішінде де, сыртында да ілу үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 350 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Штрих-код | 4044996139760 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 355 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 355 мм |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |