
3 294 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Палисад 69022 конус пішінді коковитадан жасалған астары бар аспалы отырғызғыш, диаметрі 35 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерді отырғызу үшін қолданылады. Бұл үйге немесе бақшаға әдемі безендіру болады. Көгалдандырушы үй ішінде де, сыртында да ілу үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 350 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.59 кг |
| Штрих-код | 4044996131443 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 345 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 345 мм |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |