
1 611 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Палисад 69021 конус пішінді коковитадан жасалған астары бар аспалы отырғызғыш, диаметрі 30 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерді отырғызу үшін қолданылады. Бұл үйге немесе бақшаға әдемі безендіру болады. Көгалдандырушы үй ішінде де, сыртында да ілу үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Нысан | дөңгелек |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996131436 |