
2 820 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Палисад 69020 конус пішінді коковитадан жасалған астары бар аспалы отырғызғыш, диаметрі 25 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерді отырғызу үшін қолданылады. Бұл үйге немесе бақшаға әдемі безендіру болады. Көгалдандырушы үй ішінде де, сыртында да ілу үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 250 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Штрих-код | 4044996131429 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 250 мм |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |