
3 970 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 30 см болатын Palisad 69017 коковитадан жасалған астары бар аспалы жартылай шеңберлі отырғызғыш ампелді және өрмелейтін өсімдіктерді отырғызу үшін қолданылады. Бұл үйге немесе бақшаға әдемі безендіру болады. Көгалдандырушы үй ішінде де, сыртында да ілу үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.51 кг |
| Штрих-код | 4044996131412 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |