
3 225 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Көлемі 74 х 20 см болатын Palisad 69014 декоры мен кокос жаңғағы себеті бар қабырғаға орнатылатын отырғызғыш ампелді және альпинистік типтегі өсімдіктерді ықшам орналастыру үшін қолданылады. Ол балконды, террасаны, әртүрлі қоршауларды безендіруге мүмкіндік беретін практикалық функцияны ғана емес, сонымен қатар сәндік функцияны да орындайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 200 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.56 кг |
| Штрих-код | 4044996085173 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 751 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 751 мм |
| Қаптамадағы ені | 205 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |