
1 684 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Биіктігі шынжыр мен ілгегі 53,5 см және диаметрі 25,4 см болатын Palisad 69016 аспалы отырғызғыш гүл құмыраларын орналастыруға арналған. Көгалдандырушының көмегімен интерьерді үйдің ішінде де, сыртында да жарқын екпінмен сұйылтуға болады. Сондай-ақ ол көлденең кеңістікті алмайтын аспалы құрылымның арқасында орынды үнемдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Ақ |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 255 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Штрих-код | 4044996083964 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 260 мм |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | полиэтилен |