
2 660 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Кокос жаңғағы себеті бар ілулі отырғызғыш Palisad 69002, диаметрі 30 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерден тік гүл композицияларын жасауға мүмкіндік береді. Ол үйдің, балконның, саяжайдың және бақшаның әдемі безендірілуіне айналады. Ол сондай-ақ шағын өлшемді бөлмелер үшін оңтайлы, себебі ол көп орын алмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Штрих-код | 4044996083940 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 315 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 315 мм |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |