





2 706 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ою-өрнегі және кокос жаңғағы себеті бар ілулі отырғызғыш Palisad 69004, диаметрі 30 см, кеңістікті үнемдеу және түпнұсқа дизайнды жасау үшін гүлдерді ілулі күйде өсіруге мүмкіндік береді. Ол ампелді және альпинистік өсімдіктердің барлық түрлеріне жарамды. Үй мен бақшаны көркейту үшін отырғызғыштарды үй ішінде де, сыртында да іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | кашпо |
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Штрих-код | 4044996083919 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |