
2 633 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ою-өрнегі және кокос жаңғағы себеті бар ілулі отырғызғыш Palisad 69003, диаметрі 25 см, кеңістікті үнемдеу және түпнұсқа дизайнды жасау үшін гүлдерді ілулі күйде өсіруге мүмкіндік береді. Ол ампелді және альпинистік өсімдіктердің барлық түрлеріне жарамды. Үй мен бақшаны көркейту үшін отырғызғыштарды үй ішінде де, сыртында да іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 250 мм |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.42 кг |
| Штрих-код | 4044996083889 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 255 мм |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |