



4 439 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы отырғызғыш Palisad 69010 кокос жаңғағы себетімен және декорымен, диаметрі 30 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерді орналастыру үшін пайдалы. Көгалдандырушы көлденең беттерді алмайды — ол сыртта немесе үй ішінде ілінеді. Оның көмегімен сіз интерьерді жандандырып, безендіре аласыз, сонымен қатар өсімдіктерді оңтайлы жағдайлармен қамтамасыз ете аласыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | кашпо |
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 300 мм |
| Салмақ | 0.64 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Штрих-код | 4044996083872 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |