


2 757 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы отырғызғыш Palisad 69005 кокос жаңғағы себетімен және декорымен, диаметрі 25 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерді орналастыру үшін пайдалы. Көгалдандырушы көлденең беттерді алмайды — ол сыртта немесе үй ішінде ілінеді. Оның көмегімен сіз интерьерді жандандырып, безендіре аласыз, сонымен қатар өсімдіктерді оңтайлы жағдайлармен қамтамасыз ете аласыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | кашпо |
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 250 мм |
| Салмақ | 0.54 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Нысан | дөңгелек |
| Бренд | PALISAD |
| Штрих-код | 4044996083865 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 255 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 255 мм |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |