
646 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.022 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 57 мм |
| Штрих-код | 4044996155401 |