
931 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бояушы екі түсті қарындаштар Matrix 175 мм, 84816, 12 дана. қорапта монтаждау, әрлеу, ағаш ұстасы және басқа жұмыстарды орындамас бұрын бөлмені белгілеуге көмектеседі. Түрлі-түсті балауыздан жасалған өзектер қатты беттер үшін оңтайлы болып табылады: бетон, кафель, шыны, табиғи және жасанды тас және т.б.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 мм |
| Ұзындығы | 175 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 215 мм |
| Жиынтықтағы саны | 12 дана |
| Өзек материалы | балауыз |
| Қаптама түрі | қорап |
| Нысан | сопақша |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996155395 |