
2 105 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 84814 жинағы ұзындығы 175 мм 10 тікбұрышты бояу қарындаштарын және түтіктегі қайрауышты қамтиды. Қаттылығы орташа HB қорғасындары жұмсақ және қатты негіздерге таңбалауды қолдануға мүмкіндік береді, сондықтан жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде шеберлер үшін пайдалы болады. Ал егер қарындаш күңгірттеніп кетсе, қайрағыш оның жұмысын тез қалпына келтіруге көмектеседі.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.184 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Ұзындығы | 175 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Жиынтықтағы саны | 10 дана |
| Өзек материалы | графит |
| Қорғасынның қаттылығы | HB |
| Қаптама түрі | туба |
| Жинақтағы ұштағыш | Иә |
| Нысан | тік бұрышты |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996155388 |