
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сопақша сырлаушы қарындаштар Matrix 84808 ұзындығы 250 мм, әмбебап, 12 дана. қорапта, сызықтарды сызу, кез келген дерлік беттерге белгілерді қою үшін қолданылады: бетон, ағаш, пластик және т.б. Олар шеберлерге ағаш ұстасы, сырлау және басқа жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.162 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 17 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Жиынтықтағы саны | 12 дана |
| Өзек материалы | графит |
| Қорғасынның қаттылығы | HB |
| Қаптама түрі | қорап |
| Нысан | сопақша |
| Қаптамадағы ені | 75 мм |
| Штрих-код | 4044996155357 |