
1 372 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзындығы 250 мм Спарта 848055 бояу қарындашы, 12 дана. қаптамада, әртүрлі сырлау, құрылыс және ағаш ұстасы жұмыстарын орындау кезінде таңбалауға арналған. Бұл жеке және кәсіби шеберлер үшін пайдалы болады. Қаттылығы орташа HB әмбебап қарындаш беттердің көптеген түрлеріне жарамды.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана |
| Өзек материалы | графит |
| Қорғасынның қаттылығы | HB |
| Нысан | сопақша |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996068268 |